Kolejny krok do awansu

W 19 kolejce zmagań o mistrzostwo A-klasy naszym zawodnikom przyszło zmierzyć się z drużyną Zawiszy Garbów, która przed tą kolejką zajmowała dwunaste miejsce w tabeli.

W pierwszych minutach spotkania nasi zawodnicy byli bardzo ospali i dosłownie chodzili po boisku, niczym nie przypominali zawodników walczących o awans do "okręgówki". W 18 minucie naszym zawodnikom nie wyszła pułapka offsidowa i  zawodnik Zawiszy wyszedł sam na sam z Markiem Kowalikiem, niestety z tego pojedynku zawodnik gości wyszedł zwycięsko i wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Gra toczyła się w środkowej części boiska, drużyny stwarzały mało sytuacji podbramkowych. W 44 minucie do obitej piłki w polu karnym Zawiszy ruszył Piotr Turski, wyprzedził obrońcę, a ten sfaulował go wpadając od tyłu na naszego napastnika i sędzia podyktował rzut karny dla naszej drużyny. Do piłki ustawionej na 11 metrze podszedł stały wykonawca jedenastek w naszej drużynie, Michał Zielony i pewnym strzałem w lewy róg pokonał golkipera z Garbowa.

W przerwę boisko opuścił słabo spisujący się tego dnia Patryk Wójcik, a jego miejsce zajął Dawid Zarzeczny. W 65 minucie aut wyrzucał Łukasz Polikowski, piłka poszybowała w pole karne na głowę Kamila Roczona, który zbił piłkę na nogę Mirosława Pietrasia, który mając przed sobą tylko bramkarza pokonał go umieszczając piłkę pod poprzeczką. W 75 minucie trener naszego zespołu, Daniel Onyszko, zdecydował się na podwójną zmianę- na boisko weszli Mirosław Dobrowolski i Wojciech Kozak, a opuścili Łukasz Kozak i Piotr Rembiesa. W 84 minucie prostopadłą piłkę posłał Michał Zielony, do piłki dopadł Mirosław Pietraś, minął bramkarza i obrońcę i umieścił piłkę w pustej bramce. Chwilę po tym opuścił plac gry, a jego miejsce zajął Jarosław Kozak.

Cieszy wygrana, ale martwi styl gry naszej drużyny. W najbliższą niedzielę nasi zawodnicy zagrają w Cycowie z Błękitem. Serdecznie zapraszamy na ten mecz, który rozpocznie się o godzinie 13.

Powiązana galeria: