Jedną nogą w okręgówce

W przedostatniej kolejce sezonu naszym zawodnikom przyszło zmierzyć się na wyjeździe w Lisowie z miejscowym Kadetem, który przed tą kolejką zajmował 10 miejsce w tabeli.

Od początku meczu to nasza drużyna przejęła inicjatywę na boisku, gospodarze próbowali wyprowadzać groźne kontry. Naszym zawodnikom brakowało dwóch, trzech podań, aby stworzyć dobrą sytuację do strzelenia bramki. W 28 minucie spotkania bardzo dobrą, crossową piłkę zagrał Michał Zielony, do futbolówki dopadł Dawid Zarzeczny, który przyjął piłkę i uderzył obok bezradnego bramkarza Kadeta. W pierwszej części gry nasi zawodnicy stworzyli sobie kilka dobrych sytuacji bramkowych, niestety nie potrafili ich wykorzystać. Swoje szanse do zdobycia gola mieli Mirosław PietraśMirosław Dobrowolski oraz Dawid Zarzeczny.

Wyśmienicie zaczęła się dla nas druga połowa meczu, gdy po fenomenalnym rajdzie i ograniu kilku zawodników Patryk Wójcik zagrał wzdłuż bramki gospodarzy wprost pod nogi Mirosława Dobrowolskiego, któremu nie pozostało nic innego jak wpakować piłkę do pustej bramki. W 60 minucie boisko opuścił Piotr Rembiesa, a w jego miejsce wszedł Marcin Słomianowski.  W 74 minucie z prawej strony boiska dośrodkowywał Dobrowolski, w polu karnym wywiązało się mała zamieszanie, w którym najlepiej zachował się Mirosław Pietraś, podwyższając wynik na 3-0. Chwilę po bramce boisko z powodu drobnego urazu musiał opuścić Krystian Słomka, jego miejsce zajął Wojciech Kozak. W 79 minucie sam na sam z bramkarzem gospodarzy wyszedł Mirosław Pietraś, minął golkipera i umieścił piłkę w pustej bramce drużny z Lisowa. Chwilę później boisko opuścił strzelec pierwszej bramki dla naszego zespołu, Dawid Zarzeczny, a na plac gry wszedł Jarosław Kozak. Gospodarza co jaki czas straszyli obronę naszej drużyny dość groźnymi kontrami, jednak nie udało im się zdobyć gola w tym spotkaniu.

Po tej wygranej nasz zespół jest bardzo blisko awansu do ligi okręgowej, do uzyskania tego celu został nam jeszcze jeden krok, wygrana z Huraganem Siostrzytów. Mecz z Huraganem odbędzie się w sobotę (18.06.) o godzinie 13.30. Zapraszamy serdecznie na to spotkanie. Więcej szczegółów tutaj.