Skrobów rozstrzelany

W XXIII kolejce nasi zawodnicy grali w Skrobowie. Turowcy nastawiali się na ten mecz, ponieważ do końca sezonu zostało już niewiele,a rywale depczą po piętach.

Mecz znakomicie rozpoczął Dawid Zarzeczny, który w 5 i 7 minucie po strzałach głową dwukrotnie pokonał bramkarza gospodarzy. W 10 minucie trzecią bramkę dla naszego zespołu zdobył Mirosław Pietraś, wykorzystując sytuację sam na sam. W 29 minucie strzał z linii pola karnego oddał Michał Zielony, bramkarz odbił piłkę, a "Ziółko" dobił piłkę do bramki. Czwartą bramkę zdobył Łukasz Kozak, który pokonał bramkarza w sytuacji sam na sam.

Po przerwie na placu gry nie pojawił się Kamil Dubicki, a jego miejsce zajął Wojciech Kozak. W 53 minucie hat-tricka skompletował Dawid Zarzeczny. Trzy minuty później kolejną bramkę dla naszego zespołu zdobył Mirosław Pietraś, umieszczając piłkę w pustej bramce po asyście Zarzecznego. W 65 minucie w polu karnym faulowany był Pietraś. Do piłki ustawionej na 11 metrze podszedł Zielony i pewnym strzałem pokonał golkipera ze Skrobowa.Chwilę później zdobywca poprzedniej bramki zdobył kolejnego gola po strzale z ostrego kąta. W 70 minucie prostopadłą piłkę zagrał Patryk Wójcik, do piłki dopadł Piotr Rembiesa i wykorzystał sytuację sam na sam. Chwilę później honorową bramkę zdobyli zawodnicy gości, co najlepsze największy udział w tej bramce miał nasz bramkarz, Marek Kowalik. W 79 minucie indywidualną akcją popisał się Krystian Słomka, minął kilku rywali, ale na końcu został sfaulowany przez bramkarza gospodarzy. Ponownie do rzutu karnego podszedł Michał Zielony i pewnym strzałem w okienko zdobył jedenastą bramkę dla naszego zespołu. W 90 minucie Zielony zdobył swoją piątą bramkę w tym spotkaniu, uderzając zza pola karnego. Chwilę później wynik ustalił Kamil Roczon, wykorzystując wrzutkę Pietrasia z rzutu rożnego. Warto wspomnieć, że wynik mógłby być wyższy, ale swoich sytuacji nie wykorzystali Patryk WójcikKamil Roczon oraz Jarosław Kozak.

Do zakończenia rozgrywek zostało już tylko trzy kolejki, więc nasi zawodnicy przy minimalnej przewadze nad viceliderem nie mają marginesu błędu. Za tydzień zagramy na stadionie w Milejowie z KS-em Nasutów. Mecz odbędzie się w sobotę o godzinie 13.30. Zapraszamy na to spotkanie.