Wygrana nad Kadetem

W zaległym meczu XII kolejki nasz zespół podejmował na własnym boisku drużynę Kadeta Lisów.

Już w 5 minucie meczu na prowadzenie wyprowadził nas Mirosław Pietraś, wykorzystując podanie od Marcina Słomianowskiego. Kilka minut później rajd prawą stroną przeprowadził Jarosław Kozak, ale za daleko wypuścił sobie piłkę na strzał, jednak na nasze szczęście do piłki dopadł Mirosław Dobrowolski i pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce. Chwilę później sędzia nie uznał bramki Jarosławowi Kozakowi dopatrując się spalonego, którego nie było, a w przerwie meczu przepraszał za tę pomyłkę. W 23 minucie strzał z 16 metrów oddał Pietraś, bramkarz gości obronił, ale piłka wpadła wprost pod nogi Dobrowolskiego, który nie zwykł marnować takich sytuacji i było już 3-0. W 36 minucie wynik podwyższył Pietraś uderzając z 17 metrów w lewy róg bramki.

Kilka minut po przerwie boisko opuścił Jarosław Kozak, a jego miejsce zajął debiutujący w druzynie seniorów Tomasz Stasicki. W 56 minucie z rzutu rożnego Słomianowski dośrodkował wprost na głowę Kamilowi Dubickiemu, który wpakował piłkę do siatki. W 64 minucie fenomenalny rajd środkiem boiska przeprowadził Piotr Turski  mijając po drodze kilku rywali kończąc akcję bramką na 6-0. Kilka minut później Marek Kowalik zastąpił na placu gry Dobrowolskiego. W 75 minucie z prawej flanki dośrodkował Stasicki wprost do Wojciecha Kozaka, który silnym strzałem pod poprzeczkę strzelił swoją pierwszą bramkę w sezonie. W 80 minucie na boisko wszedł Piotr Gomuła, zmieniając Wojciecha Kozaka. Chwilę przed końcowym gwizdkiem lewą stroną pognał Słomianowski i z jedenastu metrów wycofał piłkę do Turskiego, który z linii pola karnego ustalił wynik meczu.

Był to ostatni mecz rundy jesiennej naszej drużyny. Po pierwszym etapie gier Turowcy zajmują pierwsze miejsce w tabeli z siedmioma punktami przewagi nad drugą Oleśnią Oleśniki i 9 nad Victorią Rybczewice.